O NAS

Wideofilmowaniem i fotografią zajmujemy się od 2006 roku. Od samego początku stawiamy na jakość wykonywanych usług i wiążącą się z tym satysfakcję klienta. Zaczynaliśmy, zdobywając doświadczenie w firmach istniejących na rynku wiele lat Tworzenie filmu jest nie jest tylko pracą, ale i pasją, którą pragniemy nieustannie rozwijać i angażować w nią wszystkie nasze siły. Atuty jakie posiadamy to zamiłowanie, doświadczenie i zapał do pracy, co stanowi podstawę sukcesu. Każda produkcja jest traktowana w sposób indywidualny, a wszelkie pomysły i sugestie klienta są zawsze bardzo mile widziane.

Filmy rejestrujemy w technologii cyfrowej za pomocą profesjonalnych kamer firmy SONY nagrywających w jakości HD. Montaż filmu odbywa się na wysoce wydajnej stacji graficznej przystosowanej do nieliniowej edycji wideo. Ta technologia pozwala nam wzbogacać film dowolnymi efektami stosując przeróżne filtry, grafikę oraz animacje komputerowe w czasie rzeczywistym.

Zdjęcia wykonujemy pełnoklatkowymi aparatami marki Canon z wieloma wymiennymi obiektywami m.in. szerokokątnym np: z efektem „rybiego oka”

Do nagrywania dźwięku dodatkowo używamy rejestratora ZOOM H4n, mikrofonów bezprzewodowych sennheiser oraz mikrofony przewodowe kierunkowe marki RODE NTG-2 oraz Monacore. To wszystko zapewni Wam w filmie, że ścieżka dźwiękowa będzie wyraźna i miła dla ucha w każdych warunkach.

W klipach plenerowych jak i w miejscach o dużej przestrzeni wykorzystujemy stabilizację obrazu Fly Cam, dzięki czemu obraz w ruchu sprawia wrażenie „latającej kamery”, co czyni film dynamicznym i bardziej atrakcyjnym.

 

Odwiedź Nasz Profil na PlanujemyWesele